Стільниковий полікарбонат 10 мм. прозорий 6 м*2,1 м. 12,6 м.кв у аркуші
Стільниковий полікарбонат — це матеріал, який призначений для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень і вулиць, а також для створення простих легких конструкцій в індивідуальному будівництві як вікно або двері. Добре підходить для теплиці.
Легкий. в 19 разів легший за скло аналогічної товщини. Зручний у зберіганні та монтажі. Гнучкий. Зберігає пружність і еластичність за великих вигинів, має завуальцьований край аркуша. Економічний. Вигідно вирізняється нижчою ціною серед панелей категорії «лайт». Сонцезахисний. Покращена формула 50% ультрафіолетового захисту від руйнівного впливу сонячних променів. Світлопрозорий. Має найвище світлопропускання серед ограджувальних конструкцій — до 83%. Гігієнічний. Не містить шкідливих речовин, не має запаху. Не схильний до грибків і цвілі, добре миється. Антибактеріальний. Має гігієнічний сертифікат відповідності.
Склад находиться в Харькове.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Пластилюкс-Групп |
| Страна производитель | Украина |
| Тип поликарбоната | Сотовый (ячеистый) |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Длина | 6000 мм |
| Плотность | 12 кг/м2 |
| Светопропускание | 85 % |
| Защита от УФ-излучений | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Прозрачный |
- Цена: 5 118 ₴/лист









