22*75*2500 плінтус підлоговий із прогумованими краями, що щільно прилягає до підлоги та стіни.Благодаря своєю формою дуже зручний і легкий у монтажі.Імає місце під кабель канали.інтернет дроту тощо.Зроблений з екологічно чистої сировини.На цей момент найелегантніший підлоговий плінтус на ринку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cezar |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | ПВХ |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Дополнительная комплектация | Угол внешний, Угол внутренний , Заглушка, Соединитель |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴/пог.м


