Призначення: для квартири, для кухні, для кухні, для офісу, для спальні...
Конструкція дверного полотна Конструкція: глуха
За типом відкривання: двостулкова
Матеріал каркаса: брус сосновий зрощений
Наповнювач: дрібнокомірчастий-стільниковий...
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверное полотно |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 142 ₴


