Ці панелі використовуються для реалізації стилів ар-деко, хай-тек, лофт і, звичайно ж, етнічний африканський. ПВХ купити та отримати візерунок натуральної шкіри. Для оформлення приміщень використовувалися справжні шкури тварин, текстиль, шпалери, фарба. Унікальний візерунок зебри обигається в дизайні давно та часто. Пропонуємо ще один дуже ефективний сучасний оздоблювальний матеріал — ПВХ-панелей ES 07.01. Їхній лицьовий бік покритий чорно-білим візерунком. Контраст на малюнку панелей не такий різкий, як на шкурі, тому зовсім не набридає.
Купити пластикові панелі, Фахівці компанії доставлять товар не тільки територією.Харьков, а й у будь-яке інше місто України
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Тип | Панель |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Толщина | 7 мм |
| Покрытие | Термопечать (термоперенос) |
| Соединение | Бесшовное |
| Покрываемая пачкой площадь | 15 кв.м |
| Тип использования | Для внутренних работ |
- Цена: 179,25 ₴

