Тепер можна купити пластикові панели ПВХ без шовні в Харкові за найнижчою ціною від виробника.
Прекрасний вибір для личкування ванн і кухонь! Веселі іскорки на ПВХ панелях RL 3033 оживляють інтер'єр, надають йому святкового флера. Унікальна голографічна технологія допомогла перетворити білий пластик на живе яскраве сузір'я. Погляньте на цю поверхню під різними кутами огляду. Щоразу мерехтливі зірочки підійдуть вам новим відтінком. Їх життєрадісне сяйво цілком може прикрасити будь-яку кімнату, подарувати гарний настрій, а також запросить у подорож нескінченними просторами цієї дивовижної Галактики.
Купити пластикові панелі, Фахівці компанії доставлять товар не тільки територією.Харьков, а й у будь-яке інше місто України
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Тип | Панель |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Толщина | 8 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 15 кв.м |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
- Цена: 161 ₴

