Висота, мм2000 мм
КолірДуб Денвер,
ПокриттяNatural Look (NL)
Товщина, мм34 мм
Ширина, мм600, 700, 800, 900
Дверне полотно ТМ "ОМіС"Основні переваги:стійкість до зовнішніх механічних пошкоджень (подряпини, сколи та удари);стійкість до вологи;стійкість до агресивних засобів миття;стійкість до вигоряння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Нет |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴

