Декоративні пластикові стінові панелі — чудова альтернатива іншим оздоблювальним матеріалам, як-от кахель, мармур, камінь, цегла тощо.
Різноманітність кольорів і фактури — від імітації дерева до ефекту кам'яної плитки — дає змогу використовувати пластикову обшивку в приміщеннях різного призначення: у ванній кімнаті, кухні, їдальні, спальні, офісі.
Купити пластикові панелі, Фахівці компанії доставлять товар не тільки територією.Харьков, а й у будь-яке інше місто України
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Riko |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Тип | Панель |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Толщина | 8 мм |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Лак |
| Соединение | Бесшовное |
| Покрываемая пачкой площадь | 15 кв.м |
| Тип использования | Универсальный |
Информация для заказа
- Цена: 191 ₴



