Ви можете купити не дорогі, але якісні панелі ПВХ тільки в нас.Ми гарантуємо якість, і екологічність нашим безшовним панелям . Ми маємо всі сертифікати на нашу продукцію.
Безшовні панелі ідеально підходять для реконструкції та личкування магазинів, ресторанів, громадських місць і для приватних будинків (кухні та ванні).
Під час з'єднання безшовних панелей немає щілин. Поверхня гладка та легко витравлюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РИФ |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Тип | Панель |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Толщина | 7 мм |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Лак |
| Соединение | Бесшовное |
| Покрываемая пачкой площадь | 9 кв.м |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Структура поверхности | Глянцевая |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴




