Ви можете купити не дорогі, але якісні панелі ПВХ тільки у нас .Ми гарантуємо якість і екологічність нашим безшовним панелям . Ми маємо всі сертифікати на нашу продукцію.
Безшовні панелі ідеально підходять для реконструкції та облицювання магазинів, ресторанів, громадських місць і для приватних будинків (кухні та ванні).
При з'єднанні безшовних панелей немає щілин. Поверхня гладка і легко витерающаяся.
Головні переваги панелей і профілю пвх:
- не спотворюється і не подвегается корозії, устойчивк атмосферних впливів навколишнього середовища
- хімічна стійкість,
- естетичний зовнішній вигляд, який не вигоряє і не вицвітає;
- довговічність експлуатації;
- висока характеристика теплозахисту і звукоізоляції, за рахунок особливості конструкції, герметичності і міцності;
- пожежостійкість, не підтримує горіння;
-
Купити пластикові панелі. Фахівці компанії доставлять товар не тільки по території р.Харків, а і в будь-який інший місто України
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полимерагро |
| Ширина | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 6000 мм |
| Тип | Панель |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Толщина | 7 мм |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Лак |
| Соединение | Бесшовное |
| Покрываемая пачкой площадь | 15 кв.м |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Структура поверхности | Глянцевая |
Информация для заказа
- Цена: 131 ₴




